LED лента RGB MEGA LED ∙ 30 SMD5050 ∙ 5м
Код заявка: VIV003591 | Артикул: RGB MEGA LED 30 SMD5050 /reel 5m/
Технически параметри
| Серия | MEGA LED |
| Мощност(W) | 36W |
| Напрежение (V) | 12V |
| Ъгъл на светлинния сноп (°) | 120° |
| Степен на защита | IP20 |
| Размери (mm) | 10x5000mm |
| Живот на осветителя (h) | 25000h |
| Светлинен източник | LED |
| Димиране | димируем |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
| Цвят на светлината | RGB |
| Брой диоди на метър | 30 SMD LED/m |
| Мощност/m | 7.2W/m |
| EAN | 3800228022870 |
LED лента, 30 диода/метър, 7.2W/m, RGB, 12VDC, ролка 5 м. Диодните RGB ленти се използват като декоративно допълнение на осветлението в окачени тавани, стъклени рафтове на мебели, фасадни стени и прозорци. С помощта на RGB лентите се създават атрактивни светлинни ефекти чрез използване на RGB контролери с възможност за избор на програми с комбинации от цветове.



