LED прожектор TREND LED ∙ 10W ∙ бял ∙ 4000K
Код заявка: VIV003604 | Артикул: TREND LED 10W/W 4000K
Технически параметри
| Серия | TREND LED |
| Мощност(W) | 10W |
| Светлинен поток (lm) | 800lm |
| Цветна температура (K) | 4000K (неутрална светлина) |
| Напрежение (V) | 230V |
| Ъгъл на светлинния сноп (°) | 120° |
| Степен на защита | IP65 |
| Размери (mm) | 110x90x25mm |
| Начин на монтаж | външен монтаж |
| Живот на осветителя (h) | 25000h |
| Цвят на корпуса | бял |
| Светлинен източник | LED |
| Димиране | не се димира |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
| Материал | алуминий |
| Температура на околната среда | -20÷+35°C |
| EAN | 3800228022955 |
LED прожектор 10W, 800 lm, 230V, 4000K, бяло, IP65. Ултра компактните и с прекрасен дизайн LED прожектори TREND LED са изключително икономични и могат да се използват за осветяване както в закрити помещения, така и на открито, при условия на повишено ниво на влажност и запрашеност (степен на защита IP65).
Файлове
Подобни модели
-
LED прожектор TREND LED ∙ 100W ∙ черен ∙ 4000K
-
LED прожектор TREND LED ∙ 100W ∙ бял ∙ 4000K
-
LED прожектор TREND LED ∙ 50W ∙ черен ∙ 4000K
-
LED прожектор TREND LED ∙ 50W ∙ бял ∙ 4000K
-
LED прожектор TREND LED ∙ 30W ∙ черен ∙ 4000K
-
LED прожектор TREND LED ∙ 30W ∙ бял ∙ 4000K
-
LED прожектор TREND LED ∙ 20W ∙ черен ∙ 4000K
-
LED прожектор TREND LED ∙ 20W ∙ бял ∙ 4000K
-
LED прожектор TREND LED ∙ 20W ∙ черен ∙ 6400K
-
LED прожектор TREND LED ∙ 10W ∙ черен ∙ 4000K


