Инфрачервен сензор за движение RAFI ∙ SR18 ∙ бял ∙ IP44
Код заявка: VIV003613 | Артикул: RAFI SR18-W
Технически параметри
| Серия | RAFI |
| Напрежение (V) | 230V |
| Степен на защита | IP44 |
| Размери (mm) | 55.5x80.2x68.2mm |
| Начин на монтаж | външен монтаж |
| Max натоварване | ЛНЖ 800W; LED 400W |
| Цвят на корпуса | бял |
| Гаранция | 12 месеца гаранция |
| Тип на сензора | Инфрачервен сензор |
| EAN | 3800228023020 |
Инфрачервен сензор, max 400W LED, 180°, бял, 230V. Инфрачервеният сензор е с обхват на действие 180° и максимално разстояние на действие 12 m. Степен на прахо- и влагозащита - IP44.

