LED лампа ORBI LED ∙ G120 ∙ 18W ∙ 2000lm ∙ E27 ∙ 3000K
Код заявка: VIV003632 | Артикул: ORBI LED G120 18W E27 WW 3000K
Технически параметри
| Серия | ORBI LED |
| Мощност(W) | 18W |
| Светлинен поток (lm) | 2000lm |
| Цветна температура (K) | 3000K (топло-бяла светлина) |
| Напрежение (V) | 230V |
| Цокъл | E27 |
| Ъгъл на светлинния сноп (°) | 270° |
| Форма | глобус |
| Размери (mm) | Ø120x155mm |
| Живот на осветителя (h) | 25000h |
| Еквивалент | ~110W ЛНЖ |
| Димиране | не се димира |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
| EAN | 3800228023105 |
LED лампа, 18W, E27, 230V, 3000K, глобо. ORBI LED е с висока мощност 18W и светлинен поток 2000 lm.




