LED лампа LARGO LED ∙ 15W ∙ 1550lm ∙ E27 ∙ 4000K
Код заявка: VIV003642 | Артикул: LGL 15W E27 CL 4000K LARGO LED
Технически параметри
| Серия | LARGO LED |
| Мощност(W) | 15W |
| Светлинен поток (lm) | 1550lm |
| Цветна температура (K) | 4000K (неутрална светлина) |
| Напрежение (V) | 230V |
| Цокъл | E27 |
| Ъгъл на светлинния сноп (°) | 270° |
| Форма | стандартна |
| Размери (mm) | Ø65x130mm |
| Живот на осветителя (h) | 25000h |
| Еквивалент | ~100W ЛНЖ |
| Димиране | не се димира |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
| EAN | 3800228023198 |
LED лампа, 15W, E27, 230V, 4000K, A65, дълъг живот - 25 000 ч, 2 години гаранция .



