ARLO LED SET ∙ LED луна за вграждане и GU10 лампа 5W ∙ N/M ∙ 3000K
Код заявка: VIV003647 | Артикул: #ARLO LED 5W GU10 N/M-WW
Технически параметри
| Серия | ARLO |
| Мощност(W) | 5W |
| Светлинен поток (lm) | 330lm |
| Цветна температура (K) | 3000K (топло-бяла светлина) |
| Напрежение (V) | 230V |
| Ъгъл на светлинния сноп (°) | 120° |
| Степен на защита | IP20 |
| Форма | кръгла форма |
| Размери (mm) | Ø85x115mm |
| Начин на монтаж | за вграждане |
| Живот на осветителя (h) | 25000h |
| Цвят на корпуса | никел мат |
| Светлинен източник | да |
| Димиране | не се димира |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
| Материал | щампована стомана |
| EAN | 3800228023228 |
Подвижна луна матиран никел в комплект с LED лампа 5W, 230V, 3000K. ARLO LED SET е в комплект с насочваща се луна за вграждане, сменяема LED лампа 5W GU10 3000K. С ARLO LED SET ще спестите време и усилия при планиране на осветлението в дома, офиса, хотела, ресторанта и др.



