LED захранване PPD POWER LED DRIVER ∙ 200W ∙ IP67
Код заявка: VIV003655 | Артикул: PPD 200W LED in 170-264V out 12VDC IP67
Технически параметри
| Серия | PPD |
| Напрежение (V) | IN: 110-240V, OUT: 12V DC |
| Степен на защита | IP67 |
| Размери (mm) | 120x232x53mm |
| Max натоварване | 200W |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
| Ток (A) | 16.67A |
| Материал | алуминий |
| EAN | 3800228023303 |
LED захранване PPD POWER LED DRIVER 200W е с максимална степен на защита от външни влияния IP67.
