LED захранване PLD Plug Driver ∙ 12W
Код заявка: VIV003656 | Артикул: PLD 12W LED plug driver in 100-240V out 12VDC
Технически параметри
| Серия | PLD |
| Напрежение (V) | IN: 110-240V, OUT: 12V DC |
| Степен на защита | IP20 |
| Размери (mm) | 29x75x80mm |
| Max натоварване | 12W |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
| Ток (A) | 1A |
| Материал | термопластмаса |
| EAN | 3800228023310 |
LED захранване 12W, In100-240V, Out 12VDC-1A, EU plug. Серия захранвания за LED ленти с компактни размери, удобни и практични за употреба в домашни условия.
