LED тяло за стена ALVIA LED SQ 4,5W DR/GR CL 4000K
Код заявка: VIV003664 | Артикул: ALVIA LED SQ4.5W DR/GR 4000K
Технически параметри
| Серия | ALVIA LED |
| Мощност(W) | 4.5W |
| Светлинен поток (lm) | 290lm |
| Цветна температура (K) | 4000K (неутрална светлина) |
| Напрежение (V) | 230V |
| Степен на защита | IP65 |
| Форма | квадратна форма |
| Размери (mm) | 125x125x27mm |
| Начин на монтаж | външен монтаж |
| Живот на осветителя (h) | 25000h |
| Цвят на корпуса | тъмно сиво |
| Светлинен източник | LED |
| Димиране | не се димира |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
| Материал | термопластмаса |
| EAN | 3800228023358 |
LED осветително тяло, 4.5W, 230V, 4000K, квадрат, тъмно сиво, IP65. Влагозащитените LED осветителни тела ALVIA LED IP65 са предназначени за директен монтаж на стена предимно за ефектно осветление навън. Благодарение на изискания геометричен дизайн моделите се сливат добре както с традиционния, така и с модерния архитектурен стил. Това позволява те да се използват и в закрити помещения.

