LED тяло за стена RINO LED RC ∙ 3,5W ∙ DR/GR ∙ 4000K ∙ IP65
Код заявка: VIV003666 | Артикул: RINO LED RC3.5W DR/GR 4000K
Технически параметри
| Серия | RINO LED |
| Мощност(W) | 3.5W |
| Светлинен поток (lm) | 180lm |
| Цветна температура (K) | 4000K (неутрална светлина) |
| Напрежение (V) | 230V |
| Степен на защита | IP65 |
| Форма | правоъгълна форма |
| Размери (mm) | 230x80x27mm |
| Начин на монтаж | външен монтаж |
| Живот на осветителя (h) | 25000h |
| Цвят на корпуса | тъмно сиво |
| Светлинен източник | LED |
| Димиране | не се димира |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
| Материал | термопластмаса |
| EAN | 3800228023341 |
LED осветително тяло, 3.5W, 230V, 4000K, правоъгълник, тъмно сиво, IP65. Влагозащитените LED осветителни тела RINO LED IP65 са предназначени за директен монтаж на стена предимно за ефектно осветление навън. Благодарение на изискания геометричен дизайн моделите се сливат добре както с традиционния, така и с модерния архитектурен стил. Това позволява те да се използват и в закрити помещения.

