LED лампа GLEM LED ∙ 2W ∙ 200lm ∙ G9 ∙ 4000K
Код заявка: VIV003671 | Артикул: GM 2W G9 CL 4000K GLEM LED
Технически параметри
| Серия | GLEM LED |
| Мощност(W) | 2W |
| Светлинен поток (lm) | 200lm |
| Цветна температура (K) | 4000K (неутрална светлина) |
| Напрежение (V) | 230V |
| Цокъл | G9 |
| Ъгъл на светлинния сноп (°) | 360° |
| Форма | капсула |
| Размери (mm) | Ø16x48mm |
| Живот на осветителя (h) | 25000h |
| Еквивалент | ~35W халогенна |
| Димиране | не се димира |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
| EAN | 3800228023402 |
LED лампа 2W, G9, 230V, 4000K, 200 lm. Лампата е подходяща за случаите, когато се търси висока ефективност и нисък разход на електроенергия.



