LED плафониера ELLIS/O LED ∙ 8W ∙ бял ∙ 4000K ∙ IP54
Код заявка: VIV003683 | Артикул: ELLIS/O LED 8W WH CL 4000K
Технически параметри
| Серия | ELLIS LED |
| Мощност(W) | 8W |
| Светлинен поток (lm) | 570lm |
| Цветна температура (K) | 4000K (неутрална светлина) |
| Напрежение (V) | 230V |
| Ъгъл на светлинния сноп (°) | 120° |
| Степен на защита | IP54 |
| Форма | овална форма |
| Размери (mm) | 198x97x39mm |
| Начин на монтаж | външен монтаж |
| Живот на осветителя (h) | 25000h |
| Цвят на корпуса | бял |
| Светлинен източник | LED |
| Димиране | не се димира |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
| Материал | термопластмаса |
| EAN | 3800228023471 |
LED плафониера, овал, 8W, 230V, 4000K, IP54, бяла. Влагозащитените LED плафониери ELLIS IP54 са с най-компактните размери на пазара – височината на плафониерите е само между 39 мм и 48 мм в зависимост от модела. ELLIS LED намират широко приложение при решенията на осветление както навън (тераси, фасади), така и в закрити помещения (бани).



