Декоративна LED плафониера NUVOLA LED ∙ 12W ∙ 4000K
Код заявка: VIV003688 | Артикул: NUVOLA LED 12W CL 4000K
Технически параметри
| Серия | NUVOLA LED |
| Мощност(W) | 12W |
| Светлинен поток (lm) | 1040lm |
| Цветна температура (K) | 4000K (неутрална светлина) |
| Напрежение (V) | 230V |
| Ъгъл на светлинния сноп (°) | 120° |
| Степен на защита | IP20 |
| Форма | кръгла форма |
| Размери (mm) | Ø250x90mm |
| Живот на осветителя (h) | 25000h |
| Светлинен източник | LED |
| Димиране | не се димира |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
| EAN | 3800228023525 |
Декоративната LED плафониера NUVOLA Ø250, 12W, 230V свети в неутрална светлина 4000К. Подходяща е за приложение в дневна, коридор, спалня и навсякъде, където искате да създадете уютна и уникална атмосфера.


