LED филамент лампа FLICK GLOBO LED ∙ GGF125 ∙ 8W ∙ 806lm ∙ E27 ∙ 3000K
Код заявка: VIV003694 | Артикул: GGF125 LED 8W E27 WW 3000K FLICK GLOBO LED
Технически параметри
| Серия | FLICK GLOBO LED |
| Мощност(W) | 8W |
| Светлинен поток (lm) | 806lm |
| Цветна температура (K) | 3000K (топло-бяла светлина) |
| Напрежение (V) | 230V |
| Цокъл | E27 |
| Ъгъл на светлинния сноп (°) | 360° |
| Форма | глобус |
| Размери (mm) | Ø125x165mm |
| Живот на осветителя (h) | 25000h |
| Цвят на корпуса | прозрачно |
| Еквивалент | ~75W ЛНЖ |
| Димиране | не се димира |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
| EAN | 3800228023600 |
LED лампа 8W, E27, 230V, 3000K, филамент, глобо. LED филамент лампите GLOBO LED са с кръгла стъклена колба за 100% пропускливoст на светлината. Монтираният в нея светодиоден източник е с CRI ≥ 80 - с отлична способност за реалистично възпроизвеждане на цветовете.



