LED лампа TURBO LED ∙ 40W ∙ 3080lm ∙ E27 ∙ 4000K
Код заявка: VIV003698 | Артикул: TRB 40W E27 4000K TURBO LED
Технически параметри
| Серия | TURBO LED |
| Мощност(W) | 40W |
| Светлинен поток (lm) | 3080lm |
| Цветна температура (K) | 4000K (неутрална светлина) |
| Напрежение (V) | 230V |
| Цокъл | E27 |
| Ъгъл на светлинния сноп (°) | 180° |
| Размери (mm) | Ø100x180mm |
| Живот на осветителя (h) | 25000h |
| Еквивалент | ~250W ЛНЖ |
| Димиране | не се димира |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
| EAN | 3800228023716 |
LED лампа 40W, E27, 230V, 4000K, алуминиев корпус. Ново поколение най-мощни и високоефективни LED лампи TURBO LED 40W. Произведени са на база най-нова и иновативна технология на охлаждане, за да се осигури техният ефективен полезен живот. TURBO LED са с много висока мощност, висок и устойчив светлинен поток, изключителна светлинна ефективност.



