LED лампа AJAX LED ∙ 40W ∙ 3850lm ∙ E27 ∙ 4000K
Код заявка: VIV003700 | Артикул: AJAX LED 40W E27 4000K
Технически параметри
| Серия | AJAX LED |
| Мощност(W) | 40W |
| Светлинен поток (lm) | 3850lm |
| Цветна температура (K) | 4000K (неутрална светлина) |
| Напрежение (V) | 230V |
| Цокъл | E27 |
| Ъгъл на светлинния сноп (°) | 120° |
| Размери (mm) | Ø145x220mm |
| Живот на осветителя (h) | 25000h |
| Еквивалент | ~160W живачна |
| Димиране | не се димира |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
| EAN | 3800228023730 |
LED лампа 40W, E27, 230V, 4000K. Ново поколение най-мощни и високоефективни LED лампи AJAX LED 40W. Произведени са на база най-нова и иновативна технология на охлаждане, за да се осигури техният ефективен полезен живот. AJAX LED са с много висока мощност, висок и устойчив светлинен поток, изключителна светлинна ефективност.



