Индустриално осветително тяло JEX PC BASE 222 LED ∙ 1200 mm ∙ 2хG13
Код заявка: VIV003739 | Артикул: JEX PC BASE 222 LED 1200mm
Технически параметри
| Серия | JEX |
| Напрежение (V) | 230V |
| Цокъл | G13 |
| Степен на защита | IP65 |
| Форма | линейна форма |
| Размери (mm) | 1262x100x76mm |
| Начин на монтаж | външен монтаж |
| Max натоварване | 2x18W |
| Цвят на корпуса | сив |
| Светлинен източник | без светлинен източник |
| Гаранция | 12 месеца гаранция |
| Материал | ABS+PC |
| EAN | 3800228024218 |
LED промишлен осветител, дължина 1260 мм, 2хG13, 230V, IP65. Индустриалните осветителни тела JEX PC BASE са предназначени за осветление на открито или в помещения с повишена влажност и запрашеност (IP65): индустриални складови и производствени помещения, обществени гаражи и паркинги и др. Серията JEX е за употреба с LED тръби (пури).

