LED осветително тяло POLO LED ∙ T8 ∙ 2x18W ∙ 1200 mm ∙ 4000K
Код заявка: VIV003810 | Артикул: POLO LED T8 2x18W CL 4000K
Технически параметри
| Серия | POLO LED |
| Мощност(W) | 2x18W |
| Светлинен поток (lm) | 3600lm |
| Цветна температура (K) | 4000K (неутрална светлина) |
| Напрежение (V) | 230V |
| Ъгъл на светлинния сноп (°) | 270° |
| Степен на защита | IP20 |
| Форма | линейна форма |
| Размери (mm) | 40x72x1220mm |
| Начин на монтаж | външен монтаж |
| Живот на осветителя (h) | 25000h |
| Цвят на корпуса | бял |
| Светлинен източник | LED |
| Димиране | не се димира |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
| EAN | 3800228024515 |
Осветителното тяло POLO LED T8 2x18W 4000K включва шина и 2 бр. стъклени LED пури, всяка по 18W, включени в цената. POLO LED T8 2x18W е с дължина 1230 мм, IP20 и е предназначено за общо осветление в сухи и закрити помещения.


