Рефлекторна LED лампа RAVE LED ∙ R63 ∙ 8W ∙ 640lm ∙ E27 ∙ 3000K
Код заявка: VIV003829 | Артикул: RAVE LED R63 8W E27 WW 3000K
Технически параметри
| Серия | RAVE LED |
| Мощност(W) | 8W |
| Светлинен поток (lm) | 640lm |
| Цветна температура (K) | 3000K (топло-бяла светлина) |
| Напрежение (V) | 230V |
| Цокъл | E27 |
| Ъгъл на светлинния сноп (°) | 120° |
| Форма | рефлекторна |
| Размери (mm) | Ø63x100mm |
| Живот на осветителя (h) | 25000h |
| Еквивалент | ~60W ЛНЖ |
| Димиране | не се димира |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
| EAN | 3800228024638 |
LED рефлекторна лампа R63, 8W, E27, 3000K. RAVE LED е серия рефлекторни LED лампи, предназначени за директна замяна на конвенционалните рефлекторни лампи с нажежаема жичка тип R63 E27.



