LED прожектор HELIOS LED SMD ∙ 20W ∙ черен ∙ 6400K ∙ IP65
Код заявка: VIV003836 | Артикул: HELIOS LED SMD 20W/B 6400K
Технически параметри
| Серия | HELIOS LED |
| Мощност(W) | 20W |
| Светлинен поток (lm) | 1600lm |
| Цветна температура (K) | 6400K (дневна светлина) |
| Напрежение (V) | 230V |
| Ъгъл на светлинния сноп (°) | 120° |
| Степен на защита | IP65 |
| Размери (mm) | 179x138x38mm |
| Начин на монтаж | външен монтаж |
| Живот на осветителя (h) | 30000h |
| Цвят на корпуса | черен |
| Светлинен източник | LED |
| Димиране | не се димира |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
| Материал | алуминий |
| Температура на околната среда | -20÷+35°C |
| EAN | 3800228024669 |
LED прожектор 20W, 80 lm/W, 230V, 6400K, черно, IP65. LED прожекторите HELIOS са подходящи за директна замяна на конвенционалните метал-халогенни или халогенни прожектори, използвани за осветяване на стадиони и спортни площадки, обществени гаражи и паркинги, пешеходни зони и улици, дворове, паркове, градини и др.


