Луна за вграждане PICCO SL214 ∙ бял
Код заявка: VIV003839 | Артикул: SL214 W PICCO
Технически параметри
| Серия | PICCO |
| Напрежение (V) | 12V |
| Цокъл | G5.3 |
| Степен на защита | IP20 |
| Форма | кръгла форма |
| Размери (mm) | Ø82x32mm |
| Начин на монтаж | за вграждане |
| Max натоварване | max 35W |
| Цвят на корпуса | бял |
| Светлинен източник | без светлинен източник |
| Гаранция | 12 месеца гаранция |
| Материал | щампована стомана |
| Монтажен отвор | Ø65mm |
| EAN | 3800228024690 |
Стационарна луна от щампована стомана, Ø82, 12V, бяла.


