Луна за вграждане NOX SL215 ∙ хром
Код заявка: VIV003846 | Артикул: SL215 C NOX
Технически параметри
| Серия | NOX |
| Напрежение (V) | 12V |
| Цокъл | G5.3 |
| Степен на защита | IP20 |
| Форма | кръгла форма |
| Размери (mm) | Ø97x26mm |
| Начин на монтаж | за вграждане |
| Max натоварване | max 35W |
| Цвят на корпуса | хром |
| Светлинен източник | без светлинен източник |
| Гаранция | 12 месеца гаранция |
| Материал | щампована стомана |
| Монтажен отвор | Ø80mm |
| EAN | 3800228024768 |
Насочваща луна от щампована стомана, Ø97,12V, хром.

