Луна за вграждане RING SL514 ∙ никел мат
Код заявка: VIV003851 | Артикул: SL514 N/M RING
Технически параметри
| Серия | RING |
| Напрежение (V) | 12V |
| Цокъл | G5.3 |
| Степен на защита | IP20 |
| Форма | кръгла форма |
| Размери (mm) | Ø76x24mm |
| Начин на монтаж | за вграждане |
| Max натоварване | max 35W |
| Цвят на корпуса | никел мат |
| Светлинен източник | без светлинен източник |
| Гаранция | 12 месеца гаранция |
| Материал | алуминий |
| Монтажен отвор | Ø68mm |
| EAN | 3800228024812 |
Стационарна луна от алуминий Ø76,12V, матиран никел.

