Двуцветна луна за вграждане ZAZA SL514 ∙ сатениран никел/никел
Код заявка: VIV003853 | Артикул: SL514 SN/N ZAZA
Технически параметри
| Серия | ZAZA |
| Напрежение (V) | 12V |
| Цокъл | G5.3 |
| Степен на защита | IP20 |
| Форма | кръгла форма |
| Размери (mm) | Ø78x23mm |
| Начин на монтаж | за вграждане |
| Max натоварване | max 35W |
| Цвят на корпуса | сатениран никел/ никел |
| Светлинен източник | без светлинен източник |
| Гаранция | 12 месеца гаранция |
| Материал | алуминий |
| Монтажен отвор | Ø70mm |
| EAN | 3800228024836 |
Стационарна двуцветна луна от алуминий Ø78,12V, сатениран никел/никел.

