Луна за вграждане OSLO SL515 ∙ матиран перлен хром
Код заявка: VIV003858 | Артикул: SL515 MPC OSLO
Технически параметри
| Серия | OSLO |
| Напрежение (V) | 12V |
| Цокъл | G5.3 |
| Степен на защита | IP20 |
| Форма | кръгла форма |
| Размери (mm) | Ø83x20mm |
| Начин на монтаж | за вграждане |
| Max натоварване | max 35W |
| Цвят на корпуса | матиран перлен хром |
| Светлинен източник | без светлинен източник |
| Гаранция | 12 месеца гаранция |
| Материал | алуминий |
| Монтажен отвор | Ø75mm |
| EAN | 3800228024881 |
Насочваща луна от алуминий Ø83,12V, матиран перлен хром.


