Двуцветна луна за вграждане RILA SL515 ∙ матиран перлен хром/никел
Код заявка: VIV003860 | Артикул: SL515 MPC/N RILA
Технически параметри
| Серия | RILA |
| Напрежение (V) | 12V |
| Цокъл | G5.3 |
| Степен на защита | IP20 |
| Форма | кръгла форма |
| Размери (mm) | Ø81x23mm |
| Начин на монтаж | за вграждане |
| Max натоварване | max 35W |
| Цвят на корпуса | матиран перлен хром/ никел |
| Светлинен източник | без светлинен източник |
| Гаранция | 12 месеца гаранция |
| Материал | алуминий |
| Монтажен отвор | Ø70mm |
| EAN | 3800228024904 |
Насочваща двуцветна луна от алуминий Ø81,12V, матиран перлен хром/никел.

