Луна за вграждане DUA SL314 ∙ перлено сиво/злато
Код заявка: VIV003864 | Артикул: SL314 PS/G DUA
Технически параметри
| Серия | DUA |
| Напрежение (V) | 12V |
| Цокъл | G5.3 |
| Степен на защита | IP20 |
| Форма | кръгла форма |
| Размери (mm) | Ø82x27mm |
| Начин на монтаж | за вграждане |
| Max натоварване | max 35W |
| Цвят на корпуса | перлено сиво/ злато |
| Светлинен източник | без светлинен източник |
| Гаранция | 12 месеца гаранция |
| Материал | щампована стомана |
| Монтажен отвор | Ø60mm |
| EAN | 3800228024942 |
Стационарна луна от щампована стомана Ø82, 12V, перлено сиво/злато.


