Луна за вграждане BLAKE SL315 ∙ перлено сиво/злато
Код заявка: VIV003868 | Артикул: SL315 PS/G BLAKE
Технически параметри
| Серия | BLAKE |
| Напрежение (V) | 12V |
| Цокъл | G5.3 |
| Степен на защита | IP20 |
| Форма | кръгла форма |
| Размери (mm) | Ø92x29mm |
| Начин на монтаж | за вграждане |
| Max натоварване | max 35W |
| Цвят на корпуса | перлено сиво/ злато |
| Светлинен източник | без светлинен източник |
| Гаранция | 12 месеца гаранция |
| Материал | щампована стомана |
| Монтажен отвор | Ø75mm |
| EAN | 3800228024980 |
Насочваща луна от щампована стомана Ø92,12V, перлено сиво/злато.

