Декоративна луна със стъкло и алуминий GRACE SL401 ∙ черен
Код заявка: VIV003872 | Артикул: SL401 BK GRACE
Технически параметри
| Серия | GRACE |
| Напрежение (V) | 12V |
| Цокъл | G5.3 |
| Степен на защита | IP20 |
| Форма | квадратна форма |
| Размери (mm) | 90x90x25mm |
| Начин на монтаж | за вграждане |
| Max натоварване | max 35W |
| Цвят на корпуса | черен |
| Светлинен източник | без светлинен източник |
| Гаранция | 12 месеца гаранция |
| Материал | стъкло |
| Монтажен отвор | Ø65mm |
| EAN | 3800228025024 |
Декоративна луна със стъкло GRACE, в квадратна форма (90 x 90), стъкло и алуминий, 12V, черно.

