Декоративна луна със стъкло CRYSTAL SL421 ∙ сребро
Код заявка: VIV003877 | Артикул: SL421 SR CRYSTAL
Технически параметри
| Серия | CRYSTAL |
| Напрежение (V) | 12V |
| Цокъл | G5.3 |
| Степен на защита | IP20 |
| Форма | квадратна форма |
| Размери (mm) | 90x90x35mm |
| Начин на монтаж | за вграждане |
| Max натоварване | max 35W |
| Цвят на корпуса | сребро |
| Светлинен източник | без светлинен източник |
| Гаранция | 12 месеца гаранция |
| Материал | стъкло |
| Монтажен отвор | Ø65mm |
| EAN | 3800228025079 |
Декоративна луна CRYSTAL, 90 x 90, масивно стъкло, 12V, цвят сребро.

