Луна от екструдиран алуминий STYLE SL620 ∙ черен
Код заявка: VIV003881 | Артикул: SL620 BK STYLE
Технически параметри
| Серия | STYLE |
| Напрежение (V) | 12V |
| Цокъл | G5.3 |
| Степен на защита | IP20 |
| Форма | кръгла форма |
| Размери (mm) | Ø92x22mm |
| Начин на монтаж | за вграждане |
| Max натоварване | max 35W |
| Цвят на корпуса | черен |
| Светлинен източник | без светлинен източник |
| Гаранция | 12 месеца гаранция |
| Материал | алуминий |
| Монтажен отвор | Ø80mm |
| EAN | 3800228025116 |
Луна от екструдиран алуминий Ø92, 12V, черно, алуминий. Луните от серията STYLE са изработени от висококачествен алуминий.

