LED лампа BRILA LED ∙ 3W ∙ 330lm ∙ G9 ∙ 4000K
Код заявка: VIV003893 | Артикул: BRL 3W G9 CL 4000K BRILA LED
Технически параметри
| Серия | BRILA LED |
| Мощност(W) | 3W |
| Светлинен поток (lm) | 330lm |
| Цветна температура (K) | 4000K (неутрална светлина) |
| Напрежение (V) | 230V |
| Цокъл | G9 |
| Ъгъл на светлинния сноп (°) | 330° |
| Форма | капсула |
| Размери (mm) | Ø16.5x49mm |
| Живот на осветителя (h) | 15000h |
| Еквивалент | ~35W халогенна |
| Димиране | не се димира |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
| EAN | 3800228025239 |
LED лампа 3W, G9, 230V, 4000K. BRILA LED G9 3W са предназначени да заменят халогенните G9 лампи с мощност до 35W. BRILA LED са с компактни размери и широк ъгъл на разпръскване на светлината - 330°.



