LED лампа NOVA LED ∙ 2W ∙ 200lm ∙ G4 ∙ 4000K
Код заявка: VIV003895 | Артикул: NOL 2W G4 CL 4000K NOVA LED
Технически параметри
| Серия | NOVA LED |
| Мощност(W) | 2W |
| Светлинен поток (lm) | 200lm |
| Цветна температура (K) | 4000K (неутрална светлина) |
| Напрежение (V) | 12V |
| Цокъл | G4 |
| Ъгъл на светлинния сноп (°) | 360° |
| Форма | капсула |
| Размери (mm) | Ø10x36mm |
| Живот на осветителя (h) | 15000h |
| Еквивалент | ~30W халогенна |
| Димиране | не се димира |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
| EAN | 3800228025253 |
LED лампа 2W, G4, 12 AC/DC, 4000K. Изключително компактна и енергоефективна светодиодната лампа NOVA LED 2W G4 е най-добрият избор при подмяната на халогенните капсули G4 с мощност до 30W, работещи при понижено напрежение 12V.



