Декоративна LED плафониера VALLETTA LED ∙ 12W ∙ 4000K
Код заявка: VIV003917 | Артикул: VALLETTA LED 12W CL 4000K
Технически параметри
| Серия | VALLETTA LED |
| Мощност(W) | 12W |
| Светлинен поток (lm) | 1040lm |
| Цветна температура (K) | 4000K (неутрална светлина) |
| Напрежение (V) | 230V |
| Ъгъл на светлинния сноп (°) | 120° |
| Степен на защита | IP20 |
| Форма | кръгла форма |
| Размери (mm) | Ø260x80mm |
| Живот на осветителя (h) | 25000h |
| Светлинен източник | LED |
| Димиране | не се димира |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
| EAN | 3800228025420 |
LED плафониера Ø260, 12W, 230V, 4000K. Декоративните LED плафониери от серията VALLETTA са подходящи за създаване на ефектни светлинни акценти.


