LED лампа BETA LED ∙ JDR ∙ 3W ∙ 250lm ∙ GU10 ∙ 3000K
Код заявка: VIV003938 | Артикул: BETA LED JDR 3W GU10 WW 3000K
Технически параметри
| Серия | BETA LED |
| Мощност(W) | 3W |
| Светлинен поток (lm) | 250lm |
| Цветна температура (K) | 3000K (топло-бяла светлина) |
| Напрежение (V) | 230V |
| Цокъл | GU10 |
| Ъгъл на светлинния сноп (°) | 100° |
| Размери (mm) | Ø50x55mm |
| Живот на осветителя (h) | 15000h |
| Еквивалент | ~35W халогенна |
| Димиране | не се димира |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
| EAN | 3800228025451 |
LED лампа 3W, GU10, 230V, 3000K. Серията насочени LED лампи BETA LED предлага качествено осветяване на достъпна цена.



