Рефлекторна LED лампа SILVER LED ∙ PAR38 ∙ IP65 ∙ 15W ∙ E27 ∙ червена
Код заявка: VIV003948 | Артикул: SILVER LED PAR38 15W E27 RED
Технически параметри
| Серия | SILVER LED |
| Мощност(W) | 15W |
| Напрежение (V) | 230V |
| Цокъл | E27 |
| Ъгъл на светлинния сноп (°) | 40° |
| Степен на защита | IP65 |
| Форма | рефлекторна |
| Размери (mm) | Ø122x134mm |
| Живот на осветителя (h) | 25000h |
| Димиране | не се димира |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
| Цвят на светлината | червен |
| EAN | 3800228025543 |
LED лампата SILVER LED PAR38 15W E27, червена е влагозащитена с IP65 и е с много висок светлинен поток.

