LED прожектор със сензор NYX LED ∙ 50W ∙ черен ∙ 6400K ∙ IP44
Код заявка: VIV003976 | Артикул: NYX LED 50W/B 6400K
Технически параметри
| Серия | NYX LED |
| Мощност(W) | 50W |
| Светлинен поток (lm) | 4500lm |
| Цветна температура (K) | 6400K (дневна светлина) |
| Напрежение (V) | 230V |
| Ъгъл на светлинния сноп (°) | 120° |
| Степен на защита | IP44 |
| Размери (mm) | 191x170x52mm |
| Начин на монтаж | външен монтаж |
| Живот на осветителя (h) | 25000h |
| Цвят на корпуса | черен |
| Светлинен източник | LED |
| Димиране | не се димира |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
| Материал | алуминий |
| Температура на околната среда | -20÷+35°C |
| EAN | 3800228025772 |
LED прожектор със сензор 50W, 230V, 6400K, черно, IP44. SMD LED прожектори със сензор NYX LED са отлично решение за осветяване пред входове на сгради, паркове и дворове, пред гаражи, край алеи и т.н. Прожекторите NYX LED са влаго и прахозащитени с IP44 и със сензор, който може да се насочва както в хоризонтална, така и във вертикална посока.


