LED лампа KLEA LED ∙ 2W ∙ 210lm ∙ G9 ∙ 3000K
Код заявка: VIV003977 | Артикул: KLEA LED 2W G9 WW 3000K
Технически параметри
| Серия | KLEA LED |
| Мощност(W) | 2W |
| Светлинен поток (lm) | 210lm |
| Цветна температура (K) | 3000K (топло-бяла светлина) |
| Напрежение (V) | 230V |
| Цокъл | G9 |
| Ъгъл на светлинния сноп (°) | 360° |
| Форма | капсула |
| Размери (mm) | Ø13x48mm |
| Живот на осветителя (h) | 25000h |
| Еквивалент | ~30W халогенна |
| Димиране | не се димира |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
| EAN | 3800228025789 |
LED лампа 2W, G9, 230V, 3000K. KLEA LED G9 е светодиодна лампа с COB (chip on board) светодиод, поместен в стъклен корпус. Лампата наподобява максимално халогенна лампа тип G9, но предлага преимуществото на COB технологията: до 90% спестяване на енергия; компактни размери; висок интензитет на светлината.



