LED лампа THOR LED ∙ 9W ∙ 800lm ∙ E27 ∙ 6400K
Код заявка: VIV003981 | Артикул: THR 9W E27 W 6400K THOR LED
Технически параметри
| Серия | THOR LED |
| Мощност(W) | 9W |
| Светлинен поток (lm) | 800lm |
| Цветна температура (K) | 6400K (дневна светлина) |
| Напрежение (V) | 230V |
| Цокъл | E27 |
| Ъгъл на светлинния сноп (°) | 220° |
| Форма | цилиндрична форма |
| Размери (mm) | Ø37x110mm |
| Живот на осветителя (h) | 15000h |
| Еквивалент | ~55W ЛНЖ |
| Димиране | не се димира |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
| EAN | 3800228025826 |
LED лампа THOR LED 9W, E27, 80 lm/W, 230V, 6400K. THOR LED е компактна светодиодна лампа с висок светлинен поток и отлична енергоефективност от 80 lm/W.



