LED лента GALO LED ∙ 120 SMD2835 ∙ 6400K ∙ 5m
Код заявка: VIV003983 | Артикул: GALO LED120 SMD2835 W /reel 5m/, 6400K
Технически параметри
| Серия | GALO LED |
| Мощност(W) | 90W |
| Светлинен поток (lm) | 11000lm |
| Цветна температура (K) | 6400K (дневна светлина) |
| Напрежение (V) | 12V |
| Ъгъл на светлинния сноп (°) | 120° |
| Степен на защита | IP20 |
| Размери (mm) | 8x5000mm |
| Живот на осветителя (h) | 25000h |
| Светлинен източник | LED |
| Димиране | димируем |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
| Брой диоди на метър | 120 SMD LED/m |
| Мощност/m | 18W/m |
| Светлинен поток/m | 2200 lm/m |
| EAN | 3800228025833 |
LED лента, 120 диода/метър, 18W/m, 6400К, 12VDC, ролка 5 м. GALO LED са LED ленти с висока мощност със 120 броя 2835 SMD светодиода за метър. Основни предимства: висок светлинен поток 2640 lm/m и светлинен добив 147 lm/W; лесен и удобен монтаж със самозалепваща лента върху задната страна на лентата.








