LED луна CALIX LED ∙ 12W ∙ 4000K
Код заявка: VIV003987 | Артикул: CALIX LED 12W CL
Технически параметри
| Серия | CALIX LED |
| Мощност(W) | 12W |
| Светлинен поток (lm) | 660lm |
| Цветна температура (K) | 4000K (неутрална светлина) |
| Напрежение (V) | 230V |
| Ъгъл на светлинния сноп (°) | 140° |
| Степен на защита | IP20 |
| Форма | кръгла форма |
| Размери (mm) | Ø155x40mm |
| Начин на монтаж | за вграждане |
| Живот на осветителя (h) | 35000h |
| Цвят на корпуса | бял |
| Светлинен източник | LED |
| Димиране | не се димира |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
| Материал | алуминий |
| Монтажен отвор | Ø145mm |
| EAN | 3800228025888 |
LED луна Ø155 12W, 230V, 4000K. Със своя стилен и атрактивен дизайн луните с индиректна светлина CALIX LED внасят дискретен акцент в интериора на помещенията. Приглушената светлина на CALIX LED ги прави много подходящи за осветление на антрета и чакални, фоайета и салони в хотели, приемни в административни и офис сгради.



