LED лампа MARS LED ∙ 40W ∙ 5200lm ∙ E40 ∙ 4000K
Код заявка: VIV004004 | Артикул: MARS LED 40W E40 CL 4000K
Технически параметри
| Серия | MARS LED |
| Мощност(W) | 40W |
| Светлинен поток (lm) | 5200lm |
| Цветна температура (K) | 4000K (неутрална светлина) |
| Напрежение (V) | 230V |
| Цокъл | E40 |
| Ъгъл на светлинния сноп (°) | 330° |
| Размери (mm) | Ø96x238mm |
| Живот на осветителя (h) | 20000h |
| Еквивалент | ~250W живачна |
| Димиране | не се димира |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
| EAN | 3800228026038 |
LED лампа 40W, E40, 230V, 4000K. LED лампите MARS LED са ново поколение мощни светлинни източници, предназначени за използване в тела както за външно, така и за индустриално осветление.



