Индустриално LED осветително тяло ATICO LED ∙ 36W ∙ 1200 mm ∙ 4000K ∙ IP65
Код заявка: VIV004018 | Артикул: ATICO LED 36W 1200mm 4000K
Технически параметри
| Серия | ATICO LED |
| Мощност(W) | 36W |
| Светлинен поток (lm) | 3350lm |
| Цветна температура (K) | 4000K (неутрална светлина) |
| Напрежение (V) | 230V |
| Ъгъл на светлинния сноп (°) | 120° |
| Степен на защита | IP65 |
| Форма | линейна форма |
| Размери (mm) | 1262x75x35mm |
| Начин на монтаж | външен монтаж |
| Живот на осветителя (h) | 30000h |
| Цвят на корпуса | бял |
| Светлинен източник | LED |
| Димиране | не се димира |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
| Материал | PC |
| Температура на околната среда | -10÷+45°C |
| EAN | 3800228026175 |
LED промишлен осветител, 36W, 230V, 4000K, 3350 lm, IP65. Серията влагозащитени осветителни тела ATICO LED са с 3 вида защита: защита срещу корозия, влагозащита и прахозащита с IP65.



