LED прожектор VIGOR LED SMD ∙ 150W ∙ черен ∙ 6400K ∙ IP65
Код заявка: VIV004036 | Артикул: VIGOR LED SMD 150W/B
Технически параметри
| Серия | VIGOR LED |
| Мощност(W) | 150W |
| Светлинен поток (lm) | 15000lm |
| Цветна температура (K) | 6400K (дневна светлина) |
| Напрежение (V) | 230V |
| Ъгъл на светлинния сноп (°) | 120° |
| Степен на защита | IP65 |
| Размери (mm) | 330x230x34mm |
| Начин на монтаж | външен монтаж |
| Живот на осветителя (h) | 30000h |
| Цвят на корпуса | черен |
| Светлинен източник | LED |
| Димиране | не се димира |
| Гаранция | 36 месеца гаранция |
| Материал | алуминий |
| Температура на околната среда | -20÷+45°C |
| EAN | 3800228026311 |
LED прожектор 150W, 110 lm/W, 230V, 6400K, черен, IP65. Серията прожектори VIGOR LED са с висока енергоефективност 110 lm/W, 30 000 часа полезен живот, висок светлинен поток и степен на влаго и прахозащита IP65.


