Луна за външен монтаж BRAGA ∙ DL702 ∙ бял
Код заявка: VIV004046 | Артикул: DL702 W BRAGA
Технически параметри
| Серия | BRAGA |
| Напрежение (V) | 230V |
| Цокъл | GU10 |
| Степен на защита | IP20 |
| Форма | квадратна форма |
| Размери (mm) | 96x96x125mm |
| Начин на монтаж | външен монтаж |
| Max натоварване | max 35W |
| Цвят на корпуса | бял |
| Светлинен източник | без светлинен източник |
| Гаранция | 12 месеца гаранция |
| Материал | алуминий |
| EAN | 3800228026397 |
Квадратна луна за външен монтаж, 96 x 96 x 125, 230V, GU10, бяла. Възможността за насочване на светлинния сноп в желаната посока прави луните BRAGA подходящи както за основно, така и за акцентиращо осветление.



