Луна за външен монтаж NEVILS ∙ DL701 ∙ черен
Код заявка: VIV004050 | Артикул: DL701 BK NEVILS
Технически параметри
| Серия | NEVILS |
| Напрежение (V) | 230V |
| Цокъл | GU10 |
| Степен на защита | IP20 |
| Форма | кръгла форма |
| Размери (mm) | Ø70x100mm |
| Начин на монтаж | външен монтаж |
| Max натоварване | max 35W |
| Цвят на корпуса | черен |
| Светлинен източник | без светлинен източник |
| Гаранция | 12 месеца гаранция |
| Материал | алуминий |
| EAN | 3800228026434 |
Цилиндрична, алуминиева луна за външен монтаж, Ø70 x 100, 230V, GU10, черна. Компактните размери и изчистеният дизайн на алуминиевите луни за външен монтаж NEVILS с кръгла форма са основното предимство на серията. Луните се предлагат в комплект с фасунги за цокъл GU10 и са съвместими с LED и халогенни лампи тип JDR.




