Спот за релсов монтаж TECHNO ∙ TL900 ∙ PAR30 ∙ E27 ∙ черен
Код заявка: VIV004055 | Артикул: TL900 PAR30/BK TECHNO
Технически параметри
| Серия | TECHNO |
| Напрежение (V) | 230V |
| Цокъл | E27 |
| Степен на защита | IP20 |
| Размери (mm) | 160x160mm |
| Max натоварване | max 1x60W |
| Цвят на корпуса | черен |
| Светлинен източник | без светлинен източник |
| Гаранция | 12 месеца гаранция |
| Материал | алуминий |
| EAN | 3800228026489 |
Спот за релсов монтаж, 230V, Е27, черен. Серията TECHNO са спотове за релсов монтаж, предназначени за PAR30 лампи с цокъл E27. Спотовете са с атрактивен дизайн и с възможност за завъртане и насочване на светлината в желаната посока. Серията е предназначена за използване с лампа BLAST LED PAR30 12W E27.

