Спот за релсов монтаж BEAT ∙ TL902 ∙ GU10 ∙ черен
Код заявка: VIV004059 | Артикул: TL902 GU10/BK BEAT
Технически параметри
| Серия | BEAT |
| Напрежение (V) | 230V |
| Цокъл | GU10 |
| Степен на защита | IP20 |
| Размери (mm) | 120x35mm |
| Max натоварване | max 35W |
| Цвят на корпуса | черен |
| Светлинен източник | без светлинен източник |
| Гаранция | 12 месеца гаранция |
| Материал | алуминий |
| EAN | 3800228026526 |
Спот за релсов монтаж, 230V, GU10, черно. Дали за акцентиращо осветление или за осветяване на витрини, компактните спотове за релсов монтаж BEAT TL902 с насочена лампа на GU10 са разумният избор. Възможността в спота да се използва сменяем светлинен източник дава свобода при избора на мощност, цветна температура и др.

