LED прожектор за релсов монтаж TRANCE LED ∙ 30W ∙ 2100lm ∙ бял ∙ 3000K
Код заявка: VIV004060 | Артикул: TRANCE LED 30W/WH WW-3000K
Технически параметри
| Серия | TRANCE LED |
| Мощност(W) | 30W |
| Светлинен поток (lm) | 2100lm |
| Цветна температура (K) | 3000K (топло-бяла светлина) |
| Напрежение (V) | 230V |
| Ъгъл на светлинния сноп (°) | 36° |
| Степен на защита | IP20 |
| Форма | цилиндрична форма |
| Размери (mm) | 180x180mm |
| Живот на осветителя (h) | 30000h |
| Цвят на корпуса | бял |
| Светлинен източник | LED |
| Димиране | не се димира |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
| Материал | алуминий |
| EAN | 3800228026533 |
LED прожектор, за релсов монтаж с цилиндрична форма, 30W, 230V, 2100 lm, 3000K, бял. TRANCE LED са серия прожектори за релсов монтаж с мощност 30W и с корпус в бял цвят с класически цилиндричен дизайн, изработен от висококачествен алуминий.


