Аксесоар за релсови осветителни системи RAIL ∙ 2м ∙ бял
Код заявка: VIV004070 | Артикул: RAIL 2M/WH
Технически параметри
| Серия | RAIL |
| Напрежение (V) | 230V |
| Степен на защита | IP20 |
| Форма | линейна форма |
| Размери (mm) | 2000mm |
| Начин на монтаж | външен монтаж |
| Max натоварване | 2000W / 10A за метър |
| Цвят на корпуса | бял |
| Гаранция | 12 месеца гаранция |
| Материал | щампована стомана |
| EAN | 3800228026632 |
Релса, дължина 2 м, бял цвят. Решаването на осветлението с релсови осветителни системи следва Вашето въображение, а ние предлагаме аксесоарите, с които да осъществите идеята си - монтирайте избраните спотове или прожектори на релси с дължина 2 метра; свържете релсите с помощта на конекторите (I, L, T, X).
Файлове
Новини
Подобни модели
-
Аксесоар за релсови осветителни системи RAIL ∙ 2м ∙ черен
-
Аксесоар за релсови осветителни системи RAIL ∙ 1m ∙ бял
-
Аксесоар за релсови осветителни системи RAIL ∙ 1м ∙ черен
-
Аксесоар за релсови осветителни системи LINK-I ∙ бял
-
Аксесоар за релсови осветителни системи LINK-I ∙ черен
-
Аксесоар за релсови осветителни системи LINK-L ∙ бял
-
Аксесоар за релсови осветителни системи LINK-L ∙ черен
-
Аксесоар за релсови осветителни системи LINK-T ∙ бял
-
Аксесоар за релсови осветителни системи LINK-T ∙ черен
-
Аксесоар за релсови осветителни системи LINK-X ∙ бял
-
Аксесоар за релсови осветителни системи LINK-X ∙ черен
-
Аксесоар за релсови осветителни системи HEAD ∙ бял
-
Аксесоар за релсови осветителни системи HEAD ∙ черен



